vrijdag 4 september 2026

Pokémon

En om is mijn blogpauze en de vaak véél te hete zomer maar gelukkig niét toen het bezoek uit Engeland hier was en wat was het weer fijn elkaar te zien en wát heeft Zoe genoten van de 2 dagen Efteling: next year again Opa en Oma 😍. Natuurlijk ook spelletjes gedaan, gerolschaatst, geknutseld en gekleurd, naar het Klimbos en de traditionele pannenkoeken-afsluiter: een heerlijke week waar we allemaal met heel veel plezier op terugkijken!

Deze foto van internet is ter verduidelijking 


The girls zijn in de ban van Pokémon (wereldwijd kennelijk een mega hit met competities maar Oma begrijpt van het hele kaart-spel niets dus ik kan er hier niets over vertellen😂). 
Zoe en Laura hadden veel kaarten bij zich en een heel leuk idee: plaatjes uitknippen, op een stevig stuk passend dp plakken (dat zit op de achterkant), hoekjes afronden,  lamineren en netjes bijknippen, gaatje er in en lint er door en zo hebben we een hele serie boekenleggertjes gemaakt voor de hele familie en haar vriendinnetjes.

In de lamineervellen zit een glitterpatroontje. Vol aandacht heeft Zoe naar lievelingskleuren en bijpassend lint/touw gezocht, zó leuk!!


                                                         Opa                                      Sylvia                                     Oma


nog een keer die voor Ben en mij

Goed weekend gewenst,