Witte basis en er op paarse cardstock met een leuke embossingfolder van Craft Too waar ik voorzichtig met een wit Derwent Coloursoft potlood overheen ben gegaan (witte inkt durfde ik niet). De leuke geranium - waar ze allesbehalve achterzit hihi - is van The Greetery. De pot uit glanzende lila cardstock, beetje bewerkt met witte gelpen en de geraniums ook wit gehouden maar de hartjes met een lila Promarker bewerkt. Helaas wist ik niet dat ze 75 is geworden, jammer!
Groetjes,
18 opmerkingen:
Je hebt een prachtige kaart voor Ineke gemaakt. Mooie achtergrond in het paars . De geraniums heb je een mooi paars accentje gegeven. Een plaatje. Groeten Trijntje
Prachtige kaart voor Ineke, heel mooi dat paars en dan de witte bloemen!
Groetjes Trudy
Wat een mooie stans is dat! Goede keus dat je de bloemen wit hebt gehouden, want zo komen ze heel mooi uit op de geëmboste ondergrond! Knap gemaakt.
Lia xx
Oh wat staan die geraniums er prachtig bij op je kaart met die paarse achtergrond!
Groetjes, Eri
Wat een lief kaartje is dit voor Ineke.
Schitterende kaart Irene
Daar zal Ineke superblij mee zijn!
Liefs Martha
Super mooi Irene, die witte geranium staat prachtig bij het paars!
xx Gerie
Wat een mooie stans van die geranium Irene en hij komt mooi uit tegen de paarse achtergrond. Mooi die embossing met subtiele witte waas, echt een plaatje van een felicitatie-kaart.
Lieve groetjes Miranda
Prachtige paarse kaart voor Ineke en de witte geraniums met hun delicate hartjes komen er mooi op uit.
wow wat een prachtige kaart!! mooie embossingfolder, en die geranium in pot.... schitterend!!!
groetjes Alma
Heel leuke kaart voor jarige Ineke. ik wist ook niet dat ze 75 werd! Jammer he? Grappig die geraniums. En ik las dat jij niet fit bent??
Een mooie kaart met de prachtige geranium. De kleuren combineren super met elkaar.
Hele mooi kaart in mooie kleurencombinatie en wat een leuke geranium mal. Lieve groet, Saskia
Heel mooi! Slim om niet met inkt te doen, dat werkt echt alleen met diep 3D embossing. Mooi dat potje met geraniums erbij!
So beautifully done with these gorgeous flowers and the embossing looks fantastic too!
Thanks so much for sharing at my Crafty Wednesday challenge!
Ellie
Ellibelle's Corner
Such a pretty card - love those flowers - thanks for sharing with us at Love to craft
Die Geranie sieht sensationell aus, so richtig echt und der lila Hintergrund lässt sie wunderbar strahlen. Eine tolle Karte!! Danke für Deinen lieben Kommentar auf meinem Blog. LG Gundi
Beautiful flowers and I love your embossing too.
Thanks for joining us at the Let's Craft and Create Challenge.
Helen x
DT
Een reactie posten