GerJanne en Peter hebben een 2e kleindochter gekregen met de mooie naam Noré. Ik heb al heel veel beeldige kaarten langs zien komen maar het zat er door omstandigheden even niet in om er veel werk van te maken dus: simpel maar ook best wel lief toch? (vond GerJanne gelukkig ook). Op de foto die ze op haar blog liet zien had de kleine pop iets lichtbruins aan en ineens herinnerde ik me het boek met uitdrukplaatjes dat ik van de zomer samen met Zoe bij de Action had gekocht en dat we hebben 'gedeeld'. De witte randen rondom heb ik allemaal weggeknipt want die vind ik niet mooi en de witte ruimte tussen het handvat van het wagentje kon ik met een Promarker precies de kleur van de cardstock gegeven. Op het bannertje haar naam geschreven en een hartje getekend en verder geen tekst.
Het zijn hier rommelige drukke tijden en we zijn er allebei moe van. Ik heb een beetje vooruit gewerkt (ook gastdesigner bijdrages) want er komt op het moment weer niets uit mijn vingers dus wat voorbij komt is voorgeprogrammeerd.
Groetjes,
17 opmerkingen:
Goedemorgen wat een mooierd voor de geboorte van Nora. Ik v
ind die witte randjes om plaatjes ook nooit mooi maar soms zitten er van de prieel stukjes om uit te snijden en er nooit bij nagedacht die de zelfde kleur te geven zoals bij jou handvat, wat een goede tip! Maar even weer bijkomen dus Irene!
Liefs Gerie
Prieel is priegel 😤😄
Wat een prachtig kaartje is het geworden Irene....mooie kleuren ook!
Groetjes doe maar rustig aan,
Diny
Mooie kaart Irene !!!
Maar vooral take care , hier ook niet echt goed.
Een schattige kaart met die leuke plaatjes Irene. Je hebt het jezelf niet gemakkelijk gemaakt om ze allemaal uit te knippen, en dat met je zere handen. Nu maar even rustig aan, en weer even op adem komen.
Groetjes, Eri
ooh wat een mooi kaartje met de schattige plaatjes en de leuk roze kleurtjes, ik hoop dat het nu weer wat beter gaat met je vingers ,doe maar rustig aan hoor
groetjes Ellen
Aww het een een super schattig lief kaartje Irene. Als het kan aar rust momenten inbouwen xx
Schattig , een mooi en lief kaartje en nog best wat werk met dat precieze knippen. Hou je taai, lieve Irene XX
Het is een schattig kaartje geworden en wat een goed idee om dat stuk bij de kinderwagen met een marker te kleuren.
Sterkte voor jullie allebei!
Ik zie dat ik wat kaarten heb gemist, want ik kijk niet elke dag in de leeslijst. Ook hier is het druk..druk..druk met van alles en nog wat.
Niet erg, maar soms gebeurt dat gewoon!
Ik heb even zitten genieten van alle kaarten die je hebt gemaakt en zoals altijd zijn ze weer zo mooi!
Doe maar lekker rustig aan: ook fijn om weer wat bij te 'tanken'.
Groetjes,
Lia xx
Ik vind het een aller schattigst kaartje, zo lief!!
en heel knap voor dat ovale handvat omdat weg te knippen er van tussen...heel knap gedaan, ja die witte randen zijn nooit mooi...
Beste met alles..
Liefs annemarie en Merit
Wat een lief kaartje en knippen vind ik altijd best een hele klus!
Sterkte met alles en groetjes, Trudy
oh wat een schattig kaartje is dit. en wat een goede tip om dat stukje dezelfde kleur te geven als het cardstock, het uitsnijden/knippen wordt heel vaak niet mooi of met een rafelige rand. mooi opgelost zo.
groet Alma
What a sweet card for new baby Nore, Irene! Love the colors and pretty images you fussy cut! thank you for joining us at Inkspirational: Seeing Stars! Julia xx
Een heel lief kaartje!!
Rustig aan doen dan maar!
Hele leuke kaart heb je voor GerJanne en Peter gemaakt. Ook eenvoudig is mooi toch.?. We denken soms dat een eenvoudige kaart minder mooi is.,. Maar dat is niet zo. Maar veel sterkte voor jullie in deze woelige tijden. Maar rustig aan. Groeten Trijntje
Het is echt een schattig kaartje. En als het een keer wat makkelijker moet en er komt z'n schatje onder je handen vandaan komt (en de ontvanger is er blij mee) is het helemaal goed!
Sterkte met alles ! Denk aan jullie!
Een reactie posten