Het is niét te geloven maar dit is mijn eerste kerstkaart van dit jaar!!! Bitter weinig freubelzin/inspiratie (ben al blij dat verjaardagskaarten afkomen) dus dat belooft niet veel goeds en dat is dan voor het eerst in 14 blogjaren 🥴.
Bij 52 WTC loopt de door Ineke bedachte septemberchallenge wit met één kleur vandaag af en ik doe mee met de kleur ROOD.
Witte basiskaart en verhoogd er op witte cardstock bewerkt met de Sizzix Cable Knit embossingfolder.
De wantjes uit rode cardstock zijn van Temu, er in witte cardstock bewerkt met de Cuttlebug Swiss Dots embossingfolder en van het bovenste wantje een shaker gemaakt. Ik dacht *maak een serietje* maar na behoorlijk wat gepruts blijft het toch maar bij deze ene 😂.
Nog een sneeuwster, rood/wit bakerstwine strikje en wat hotfix steentjes voor een beetje kerstbling. Joy is van Sizzix/Tim Holtz.
De twee infuusweken zijn om en gisteren mocht ik Ben weer ophalen die linea recta richting slaapkamer ging: zwak en uitgeput!
Of de bacterie weg is???? Géén idee!!! De antibiotica werkt nog weken door en pas over 1 maand naar de longarts en opnieuw sputum inleveren dus we blijven hopen en duimen. Hij was de 2e week helemaal niét goed maar dat hoort volgens de arts bij in het ziekenhuis liggen, elke dag ga je achteruit en helemaal als je toch al een broze gezondheid hebt. Ik hoop dat ik hem samen met de stootkuur Prednisolon weer een beetje op de been krijg...nu eerst maar bijkomen en aansterken.
Fijne donderdag,
25 opmerkingen:
wat een lief kaartje, mooi
grtjs, martina
wat een mooi kaartje met de leuke wantjes in de rood/witte kleur
hopelijk heeft het infuus geholpen, in elk geval fijn dat Ben weer thuis is, hopelijk knapt ie dan weer op alles is beter dan in het ziekenhuis. heel veel sterkte gewenst
groetjes Ellen
Ik dacht meteen dit is leuk voor een serie, maar na verder lezen twijfel ik daar aan! Ik moet ook nog aan een inhaalslag beginnen hoor en doe nu iedere dat wat! De wantjes zijn moeilijk te beplakken met 3D foam denk ik, je hebt ook 3D "lines" foam dat werkt makkelijker dan blokjes, wil je meer weten dan weet je me te vinden, graag vanaf morgen. Fijn dat Ben weer lekker thuis is en van jou heerlijke soepies knapt ie vast weer op. Blijf ook goed voor jezelf zorgen hoor, veel beterschap en sterkte!!!
xx Gerie
Wat een leuk kaartje!! En ja, soms is het zo en begin je laat met de kerstkaartjes. In jouw geval logisch. En als het niet lukt dan maar een appje of een gekochte kerstkaart. Het is hobby. En dat is alleen leuk als het niet moet.
Hopelijk knapt jouw Ben thuis weer een beetje op. Wel pittig. Maar hij is vast blij weer thuis te zijn. En lekker het eten van thuis doet ook vast goed.
Fijne week!!
Groeten van Femminde
wat een superleuk kaartje,
fijn dat Ben weer thuis is, onder jouw goede zorgen hopen we dat hij weer opknapt. sterkte gewenst.
Wat betreft je opmerking op blog Laura: ze vergeet haar blog steeds. volgende week ga ik weer naar haar toe en zal ik haar pushen hihi en zeggen dat we haar missen in blogland.
groetjes Alma
Wat heb je een superleuke kaart met de rode wantjes gemaakt. Zeker leuk voor een serie… maar als het teveel gepruts is… dan is het niet leuk. Jammer dat je freubel zin weggaat… wel te begrijpen.. je hebt veel zorgen… en dan kan het freubelen er niet meer bij… teveel onrust….. Hopelijk gaat Ben opknappen nu hij weer bij je thuis is… Heel veel sterkte voor jullie beiden… ook voor jou zwaar… Groeten Trijntje
Wat een leuke kaart met die rode wantjes, Irene! Dat herinnert me eraan dat ik ook een kaart met wantjes had willen maken voor deze uitdaging, niet meer aan gedacht... En met alle zorgen om Ben snap ik dat je niet zo aan kerstkaarten maken toekomt. Dat is dan maar zo, toch?
Veel sterkte en liefs!
Bedankt voor je deelname aan onze uitdaging!
Groetjes
Jantine DT 52WTC
Mooi kaartje Irene
Kan me voorstellen dat je knutselstemming wat minder is, ook vanwege de zorgen om je man, veel sterkte voor jullie!
Liefs Martha
Wat een leukerd! Zo gaaf zoals je een shaker van het bovenste wantje hebt gemaakt Irene. Heel fris dat rood-wit en ze komen mooi uit tegen de geëmboste achtergrond. Ik vind het een plaatje. Logisch toch dat je weinig tot geen zin hebt in freubelen, je hebt je handen en hoofd vol. Hopelijk knapt Ben nu thuis inderdaad beter op, vindt het maar een vreemde reactie 🙄. Beterschap voor Ben en sterkte voor jullie allebei.
Dank je wel voor je deelname aan de challenge bij 52 WTC.
Lieve groetjes Miranda dt 52 WTC
Leuke shakerkaart met de wantjes Irene.
Heel veel sterkte met je man.
Groetjes Antje
Enig is dit kaartje wat een leuke mini shaker wanten. Jammer dat je inspiratie ver weg is. O Irene wat erg voor Ben , zo niet fijn voor jullie 2 , mag hopen dat alles goed aanslaat heel veel sterkte samen . xx
Echt een enige kaart met die leuke wantjes. En wat een lijdensweg met Ben...ik ben er stil van en wens jullie heel veel moed en sterkte.
Lia xx
Wat een super schattig kaartje is dit, Irene.
En heel veel beterschap voor Ben en sterkte voor jullie allebei!
Prachtig kaartje en dat shaker wantje is heel leuk. Je zou er een serie van kunnen maken en dan het shakergedeelte gewoon weglaten. Maar ik kan het me ook voorstellen als je er geen zin in hebt. Je hebt al zoveel aan je hoofd vwb Ben. Jullie zien wat af en ik wens jullie allebei heel veel sterkte!
Hoi hoi Irene, Wat een super leuke kaart, gewoon geen shaker maken is minder bewerkelijk , en geen kaarten dat is toch ook niet erg, misschien wel jammer voor jezelf want je had ze vast graag gemaakt!!
gewoon wat prutsen als je echt wilt/kunt daar stort je dan alles in die ene kaart. Het moet leuk blijven en gaan, zodra er wat anders prio 1 heeft gaat dat door.
Hier ook nog 30 te kort maak ook veel minder nu ik paar werkdagen in de week heb met die muiters!!
Beste met jullie beide, en tot blogs.
Leuk dat je meedoet met de uitdaging wit en 1 kleur, lieve groetjes Annemarie en Merit DT52WTC.
Je kaart met die gevulde wanten is enig Irene! Jij hebt nu wel andere dingen aan je hoofd dan kerstkaarten maken. Ik hoop dan harte dat Ben nu hij thuis is, weer een beetje opknapt! Ik wens Ben veel beterschap, en voor jullie allebei veel stekte!
Groetjes, Eri
Jeetje, wat een zorgen om je man en dat al zo lang, heel veel sterkte voor jullie.
Je kerstkaart is erg leuk, leuk de combinatie van wantjes en gebreide embossing.
Oh ik hoop zo dat de stootkuur zijn werk doet! En de antibiotica natuurlijk. Je bent in elk geval van het heen en weer gesjees af...en jou kennende verwen je Ben genoeg....
Je kaart is enig!! Je koos meteen voor een bewerkelijke!
First, prayers for the one who's health was mentioned! Second, thanks for creating and sharing with FarmQuest Country Christmas Challenges Blog! I love seeing the mittens tied with the snowflake and all done in white and red! Festive Christmas card! -- Becca
Een mooie vrolijke kerstkaart. Je hebt een mooie toepasselijke achtergrond gemaakt voor de wanten. Ik heb nog helemaal geen kerstkaarten gemaakt, andere kaarten ook nauwelijks maar soms is de zin even een periode helemaal weg. Jij hebt nu ook andere dingen aan je hoofd met je zieke man. Beterschap voor hem. Sterkte. groetjes, Marlies
Nee, teveel aan je hoofd is vaak foetsie met de freubelzin en creativiteit, zo ervaar ik het tenminste. Maar gelukkig is Ben thuis, al is het nog niet zeker of die rotbacterie weg is en is hij weer verzwakt van dat ziekenhuis liggen. Het is echt allemaal zo niet fijn. Sterkte lieve Irene en voor Ben ook.
Je kaart met de prachtige wantjes is i.i.g. wel erg gaaf, hoor! Moi bijpassend die embossing. XX
Wat super lief die wantjes en leuk dat rood met wit!
Heel veel sterkte voor Ben en ook voor jou. Hopelijk gaat het snel weer een klein beetje beter met hem.
Veel liefs en groetjes Trudy
Ik vind hem geweldig !!!
Groeten Ineke
DT52WTC
Nou, het is een leukerd hoor en zo leuk gecombineerd met de 'gebreide" achtergrond!! En iedereen zal het wel begrijpen hoor, je hebt nu wel wat anders aan je hoofd.
Fijn dat Ben weer thuis is, met al die goede verzorging van jou knapt hij hopelijk snel weer op!
Hi Irene, this is a gorgeous card! The gloves are cute, and the idea of making them into shakers is fantastic. The background is adorable, I really like the folders. Thanks for joining the C.R.A.F.T. Challenge! Tatiana x DT
Een reactie posten